sm-swiebodzice-banerek-nowy-2

Nowe domki w StrzegomiuStrzegom

11
Kwi
2016
Wizualizacja nowych domków w Strzegomiu

Migotanie

05
Lis
2015
Gospodarowanie odpadami kumunalnymi w Świebodzicach

W związku z nowelizacją ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Spółdzielnia zobowiązana jest do poboru począwszy od 01.01.2016 r. od wszystkich właścicieli/najemców lokali mieszkalnych w Świebodzicach administrowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Świebodzicach opłaty za gospodarowanie odpadami i przekazanie jej do Gmin.
W przypadku zmiany ilości osób po 01.01.2016 r. prosimy o złożenie do Spółdzielni OŚWIADCZENIA NA POTRZEBY SPORZĄDZENIA DEKLARACJI O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI. Wzór oświadczenia dostępny jest również w administracji osiedlowej oraz siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach przy ul. Siemowita 31.

19
Paź
2015
Rozpoczęła się budowa 8 domków jednorodzinnych w Strzegomiu

Spółdzielna Mieszkaniowa w Świebodzicach informuje, że rozpoczęła budowę ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Strzegomiu, przy ul. Krótkiej, na działce 1858/2.

Więcej informacji można znaleźć pod w dziale Inwestycje. Zapraszamy także do śledzenia postępów w budowie w dziale Galeria.

28
Wrz
2015
Gospodarowanie odpadami kumunalnymi w Jaroszowie, Strzegomiu i Jaworzynie Śląskiej

W związku z nowelizacją ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Spółdzielnia zobowiązana jest do poboru od wszystkich właścicieli/najemców lokali mieszkalnych w Jaroszowie i Strzegomiu oraz w Jaworzynie Śląskiej administrowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Świebodzicach opłaty za gospodarowanie odpadami i przekazanie jej do Gmin.
W przypadku zmiany ilości osób prosimy o złożenie do Spółdzielni OŚWIADCZENIA NA POTRZEBY SPORZĄDZENIA DEKLARACJI O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI. Wzór oświadczenia dostępny jest również w administracji osiedlowej oraz siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach przy ul. Siemowita 31.

03
Lip
2015
Budowa 8 domów jednorodzinnych w Strzegomiu

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach zamierza w roku bieżącym rozpocząć budowę ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Strzegomiu, przy ul. Krótkiej, na działce 1858/2.

07
Kwi
2015
Zagłosuj w konkursie "Podwórko Nivea" na Osiedlu Sudeckim

niveaSpółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach bierze udział w konkursie „Podwórko NIVEA", w którym firma NIVEA w 40 lokalizacjach w całej Polsce chce wybudować rodzinne miejsca zabaw, gdzie dzieci i rodzice będą mogli wspólnie spędzić czas w aktywny sposób.
Swój głos można oddać codziennie od 3 kwietnia do 31 maja. Konkurs jest podzielony na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

07
Kwi
2015
Zapraszamy do udziału w konkursie "Podwórko Nivea"

Wyjątkowe Podwórka NIVEA powstaną w 40 lokalizacjach, które zbiorą największa liczbę Waszych głosów. Głosowanie trwa od 3 kwietnia do 31 maja i podzielone jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

nivea

W Świebodzicach w konkursie biorą udział dwie lokalizacje: Osiedle Sudeckie przy budynku 5AF oraz ul. Środkowa.

Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy posiadać aktywny adres e-mail.
Każdego dnia możesz oddać jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację!

Swój głos można oddać na stronie http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko